Francouzské ložnice - Definice a charakteristika

01.09.13

Pokud se vám líbí nápad použít francouzský vestavěný nábytek do ložnice, ale nejste si zcela jisti, co hledáte, tady je stručný průvodce hlavních charakteristikách a vlastnostmi konstrukce, které vám pomohou na cestě.

Materiály - French ložnicový nábytek je tradičně vyrobena ze dřeva - originální starožitné kusy budou vyrobeny z tvrdých dřev, jako je mahagon, ale moderní verze mohou být vyráběny v měkčích, levnějších lesa, což je více přístupný rozpočet vědomé kupujícího - po tom všem , oni jsou už ne navrženy tak, aby stav symboly, ale spíše praktická, funkční položek. Dřevěné dýhy jsou také někdy použité a skončil s vysoce leštěný vzhled - ořech je zvláště populární volbou pro dýhy kvůli jeho krásné zrno. Alternativně, jsou francouzské nábytek předměty, jako jsou lůžek někdy vyrobeny z kovaného železa, což je robustní a mohou být vyráběn do pěkných, složité vzory.

Barvy - Barva je charakteristickým znakem francouzského ložnicového nábytku, s bílým je nejvíce obyčejný a populární volbou. Pokud chcete něco trochu méně obyčejný, můžete také najít řadu položek v mnoha jiných světlých pastelových barvách. Levandule, bude Mauves, skořápka, blues a máty zelené aplikovat trochu více charakter a pracovat souběžně, bílé kameny.

Tvar - Těžší dřevěné předměty, může být docela robustní a jednoduché v jejich designu a tvaru, ale jeden z nejatraktivnějších rysů francouzského ložnicového nábytku jsou jemné tvary se často používají na nohy položek, jako jsou toaletní stolek nohy a ženská více "vytáhlý "zakřivené nohy francouzských stylu židlí. Těžší tvary budou ještě nějaké zakřivené tvary i když, jako posunovat nohy na francouzském stylu postelemi a skříněmi nebo armoires. Tyto ženské doteky dodají eleganci a romantiku na vzhledu francouzských položek ložnicového nábytku.

Detaily - jeden z porostu z rysů francouzského ložnicového nábytku je nádherné řezbářské práce, které jsou často používány. To ozdobený detaily je jak klasické a elegantní a rychlé nastaví tento styl vybavení vynětí půdy z produkce z více moderních kusů. Toaletní stolky s integrovanými skříněk a zásuvek budou často stylizovaný se zkosenými řezby na nich, které opět přidat jednoduchou eleganci a ženský dotek. Jiné obyčejné podrobnosti francouzského nábytku ve stylu ložnice jsou výřezy na těžších předmětů - srdce a organické tvary ovlivněné povahou jsou typické, ale můžete najít něco trochu originální, pokud budete mít dobré podívat se kolem.

Příslušenství - pokud si chcete udržet lehký, vzdušný pocit do svého budoáru, nejdou přes palubu s příliš mnoha velkých kusů. Vždy se můžete pro doplňky s dalšími menšími položkami - francouzské zrcadla jsou skvělý nápad, pokud chcete přidat nějaké dotváří. Přicházejí v různých velikostech a bude odrážet světlo zpět do místnosti, přidá pocit prostoru. Podívejte se na originální zrcátka s komplikovanými řezbami a vyhledejte práci kolem rámu. Pokud chcete, aby vaše French zrcadlo, aby odrážel celkový styl místnosti, můžete snadno malovat dřevo tak, aby odpovídal bílé nebo pastelové barvy vašich dalších položek ložnicového nábytku.

Vyhledávaná témata:

Partneři: