Oživte svou ložnici novými dveřními skříněmi

02.09.13

Problém s vestavěnými skříněmi je, že jsou připojeny. Když oni jsou první instalaci vypadají skvěle a vaše ložnice vypadá stylově. Postupem času se však, jako u většiny nábytku, začnou data, nebo se prostě začne trochu opotřebovaný. Pokud byste měli volně stojící skříň byste asi jen jej nahradit novým, ale je to trochu složitější s vestavěnými skříněmi. Řešení je však jednoduché, stačí vyměnit dveře!

S dveřmi náhradních šatní skříň si můžete vybrat styl a barvu, která ladí s vaší ložnici. Možná budete mít nějakou novou tapetu nebo opětovné barvu, a tak je třeba, aby odpovídaly s novým vzhledem, nebo dokonce některé nové podlahy. S dveřmi MDF skříň si můžete vybrat buď nechat překazit zabalené, malované nebo holý, takže můžete malovat sami. Fólie zabalené vám nabízí škálu barev a stylů, včetně různých krytiny imitace dřeva. Malba Vám umožní širokou škálu barev a povrchových úprav, a pokud se rozhodnete malovat sami, můžete barvu přesně odpovídat barvám které jste si vybrali pro vaši ložnici.

Nezapomeňte, že si můžete vybrat různé styly. Styl shaker je vždy populární, ale tam jsou ostatní tvary a vzory, které mohou být vytvořeny tak, aby vyhovovaly vaší stávající ložnici. Pokud máte zásuvky ve vašem šatníku jednotkách, mohou být aktualizovány, aby s čely zásuvek náhradní. Opět, navrženy tak, aby odpovídaly.

Klíč s nahrazují šatní dveří je najít dodavatele, který skutečně dělá dveře in-house, tj. oni mají své vlastní dveře výrobní a směrování zařízení. Tak, to nezáleží na tom, jakou velikost dveří máte, mohou dělat, aby měření. Velmi často, budou společnosti nabízet pouze standardní velikosti, ale že omezuje svou volbu a nemusí fungovat, pokud máte starší jednotky nebo tak něco, která byla původně na míru.

Další výhodou použití jiného dodavatele, který může mít pro měření je, že mohou vytvářet návrhy na vaše dveře nebo vytvořit dveře, které se bude konat skla nebo zrcadla. Představte si, že navrhujete vlastní unikátní vzor by měl být snížen na dveře? Tímto způsobem budete mít ložnici design, který nikdo jiný nemá. Pokud se rozhodnete malovat své vlastní dveře, to také nabízí možnosti pro přizpůsobení designu se šablonami a dvoubarevnou kombinací.

Samozřejmě, že to není jen o Dveře skříní musíte myslet. Je tu všechny doprovodné příslušenství, které jsou potřebné k dokončení vypadat. Najít dodavatele, který může poskytnout všechny tyto, aby vám koordinované a barevně sladěná s povrchovou úpravou. Například, nechcete Podlahové lišty a kop desky, které se liší barva vašich dveří. Dveřní kliky jsou menší problém, ale to je vždy snazší se dostat je všechny na jednom místě.

Výměna svůj šatník dveří je rychlá a poměrně levný způsob tvorby vaší ložnice vzhled jako nový a bude mnohem levnější, než nahrazení vestavěnými skříněmi. Získejte ještě pár let života ze své původní investice s dveřmi náhradní skříň.

Vyhledávaná témata:

Partneři: