Vstupní haly - Jak udělat dobrý první dojem

02.09.13

Předsíně a vstupní haly tvoří začátek vašeho domova, a proto, aby první dojem na návštěvníka. Je velmi důležité, aby atraktivní a přitažlivý vzhled tohoto prostoru při plánování interiéru. I když je důležité vytvořit krásné prostory pro koridorů, je také nezbytné zajistit, aby místo je funkční a s pomocí vestavěných skříní by se vám mohlo podařit splnit požadavky tohoto prostoru.

Základní prvky plánování vstupní haly

Existují dva aspekty, které pracují ve prospěch vstupních hal v typových domů. Za prvé, jsou malé a nevyžadují komplikované zdobení. Za druhé, můžete dostat pryč s minimálním vybavením. Pokud si myslíte, vstupní haly jsou příliš malé, aby se navrženy tak, že se mýlíte. Přesto, že je malý, tam je hodně, co můžete dělat s těmito prostory. Zde jsou některé základní prvky.

Pokud chodba nebo předsíň pokračuje do obytného prostoru, měli byste naplánovat na to, aby se stal homogenní s rozšířenou prostory. Stropní, podlah a stěn barvy by měly plynout do jiné místnosti, a to zejména pokud máte chodbu. Druhou možností je homogenizovat prostor s okamžitým exteriéry, pokud máte zahradu nebo verandu jen mimo hlavní dveře. Barevnost verandu nebo vitalitou do zahrady může být uvedena do domu s dobře plánovaným vstupem způsobem. Použití zelené, žluté a červené jsou dobré vytvořit zahradní pocit. Dalo by se také rozhodnout Pro zemitých barvách.

Barevnost by měla návštěvníci cítit vítáni. Za tímto účelem, jedny z nejlepších barev jsou modrá a zelená. Pokud prostor je velký, můžete jít na sytější a teplejší barvy jako červené, žluté a hluboké pomeranče, ale upustit od používání těchto barev pro menší prostory. Pastelové odstíny s příslušenstvím jako vrcholů jsou dobré pro druhé.

Osvětlení

Obvykle, vchodů se dostat dostatečné množství přirozeného světla. Sklo okna, umístěné na obou stranách hlavního dveří nebo ventilátorem v horní části dveří vlít jas do prostoru. V případě, že chodba nedostane světlo, návrháři třeba dát do odpovídající množství svítidel. Dekorativní světla jsou nejlepší pro tento. Můžete experimentovat s střešní osvětlení a nástěnná svítidla. Jasně osvětlené vchody zdát příjemné a teplé. Také, přiměřené osvětlení je velmi důležité, pokud jsou malá změna v podlažích, schodů a nesrovnalostí. Osvětlení také zajišťuje, že lidé mohou najít dveřní knoflíky a přepínače snadno.

Funkčnost

Chodby a vchodů by měly být plánovány, aby byly funkční, stejně tak, že můžete optimalizovat na každé místo ve vaší domácnosti. Poskytují malou tabulku nebo nízkou komodu na místo písmen, časopisy, pozemky, telefon, škrábající podušky a jiné takové věci. Zásuvky mohou být použity k ukládání obuv, ponožky, deštníky, pláštěnky a klobouky. Dlouho lavice může být použit v menších vstupních způsoby.

Vzhledem k tomu, tento prostor z domova zažije spoustu kročejový a provozu, měli byste zajistit, že je dostatečná cirkulace prostor. Vyhněte se uvedení v těžkých věcí, které nutí lidi, aby manévrování kolem nich dostat se ke dveřím. Nicméně, můžete použít nástěnky, zrcadla a jiné odrazové plochy, přidat zvláštní hloubku ostrosti.

Vyhledávaná témata:

Partneři: